Markat Tona

Porosit tani

Më të Shiturat

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Rreth Nesh

Dentistët Shqiptarë ndjekës të Dental Leader Corsi prezantohen tek pacientët e tyre me produkte elitare të garantuara dhe të importuara në Shqipëri nga Dental Leader Corsi nga kompanitë internacionale të prodhimit të produkteve mjekësore stomatologjike më serioze.Dental Leader Corsi përfaqson 52 kompani nga e gjithë bota nga të cilat 33 në ekskluzive.Këto kompani industriale prezantohen në një panair non stop ku dentistët njohin produktin dhe mund ta provojnë atë në manikinë ose në pacientët e besuar.Të gjitha produktet janë të pajisura me çertifikatë CE ose FDA dhe të regjistruara pranë Ministrisë së Shëndetesisë Shqiptare.E veçanta e këtij Show-Room me një madhësi prej 1600 m² është që pas çdo panairi internacional zhvillohet një post Expo-Dental Albania dy ditor.